Tot ons grote verdriet moeten wij bekend maken dat Erik Louw Shihan recent is overleden.
Wij wensen zijn familie, vrienden en leerlingen heel veel sterkte toe.
Maandag 22 augustus zal de uitvaart in besloten kring plaats vinden.
Tot ons grote verdriet moeten wij bekend maken dat Erik Louw Shihan recent is overleden.
Wij wensen zijn familie, vrienden en leerlingen heel veel sterkte toe.
Maandag 22 augustus zal de uitvaart in besloten kring plaats vinden.
Artikel in Leidsch Dagblad over vergoeding van valpreventie voor ouderen. In MijnAikido vindt je als dojo-houder het Valpreventie informatie pakket (inloggen in MijnAikido) met voorbeelden van subsidieaanvraag, posters, handleiding voor de cursus. Kijk daar eens naar en laat je inspireren.
Aan alle dojo-houders van Aikido Bond Nederland over Aikido voor senioren. Datum: 10 november 2023Beste dojohouders,Met deze brief vragen we je aandacht voor ouderen als doelgroep voor het Aikido. Deze doelgroep wordt steeds groter en wij denken dat Aikido veel voor hen kan betekenen. Hieronder lees je waarom, wat jouw dojo zou kunnen doen, wat je daarbij van de AbN mag verwachten aan ondersteuning. Tenslotte een paar vragen die ons helpen deze ondersteuning vorm te geven. Waarom ouderen-Aikido?Het is je ongetwijfeld bekend dat valincidenten bij ouderen een groot probleem zijn. Het onderwerp kijgt inmiddels veel aandacht van de overheid. Gemiddeld
De inschrijving voor de Aikido-leraren opleiding die van start gaat in 2024 is nog mogelijk tot vrijdag 23 december 2023! Wil jij les gaan geven of assisteer je al bij het lesgeven dan is de leraren opleiding heel goed om te gaan volgen. Overleg met je (hoofd) leraar over de mogelijkheden. Kijk voor meer informatie op Aikido Academie.Op de Aikido Academi website staat alle informatie over de Aikido Nederland lerarenopleiding niveau 2, 3 en 4.Inschrijven kan tot uiterlijk vrijdag 23 december 2023.
Tijdens World Combat Games zal TeamNL, Thomas Huijgen en Satomi Ishikawa van 20-30 oktober 2023 aanwezig zijn en demonstraties geven. In onderstaande film is Thomas Huijgen 3 Dan in voorbereiding voor de World Combat Games in Riyadh van 20-30 oktober 2023. Uke Jody van der Zwaag. https://fb.watch/nUCL2N2Dhh/